Ako prísť k peniazom prostredníctvom vlastného veterána?

Hľadať

Čo ak vám povieme, že existuje online služba, ktorá ponúka vynikajúcu príležitosť pre majiteľov veteránov a klasických áut byť platený za to, čo robí “veteránista“ najradšej, t.j. šoférovanie svojho vlastného veterána? Zmyslom tohto online servisu je zviditeľniť hodnotné klasické autá s dušou a charizmou a zároveň oživiť cesty dneška entuziazmom a vášňou pre nádherné a elegantné autá včerajška.

Advertoriál

Claus Stig Christensen, výkonný riaditeľ BookAclassic prišiel na trh s touto službou cca. pred 6 rokmi, kedy založil portál, ktorý pomôže akémukoľvek majiteľovi veterána, či klasického auta bezplatne zaregistrovať svoje historické vozidlo, a tak vďaka kvalitnej prezentácii zvýšiť pravdepodobnosť úspešného prenájmu. Majitelia áut majú na výber, či budú šoférmi alebo zveria vozidlo do rúk samotným zákazníkom. Majitelia áut nie sú viazaní záväznými zmluvami, či ročnými poplatkami za registráciu veteránov a čo je podstatné, sami rozhodujú o tom, ktorú rezerváciu budú akceptovať. Pre šťastlivcov s vlastným veteránom je to všestranne výhodná príležitosť. Jediný náklad vzniká po absolvovaní zákazky, kde si BookAclassic účtuje províziu v preddefinovanej výške z celkovej sumy za prenájom.

BookAclassic úspešne nadväzuje partnerstvá s majiteľmi klasických áut a veteránov, múzeami, so spoločnosťami ponúkajúcimi prenájom limuzín a inými podobne orientovanými subjektmi po celom svete. To isté platí aj o filmovom priemysle, fotografovaní, svadbách a iných podujatiach. Naposledy sa prenajímali autá pre známy “spy movie“ Kingsman.

Navštívte www.bookaclassic.sk a zistite viac informácií o registrácii vášho auta.

Článok je ADVERTORIÁL

Inzercia