Ambasádor XTB, Jiří Procházka je novým šampiónom UFC

Hľadať

Jiří Procházka, jeden z najlepších bojovníkov MMA súčasnosti a ambasádor XTB, úspešne pokračuje vo svojej ceste za vrcholovými športovými úspechmi. Minulú nedeľu sa stal novým šampiónom v poloťažkej váhe.

V nedeľu v Singapure Glover Teixeira podľahol Jiřímu Procházkovi len 28 sekúnd pred koncom piateho a posledného kola, ktorý stal sa novým majstrom sveta UFC v poloťažkej váhe.

„Gratulujeme Jiřímu Procházkovi k zisku titulu UFC. Rozhodli sme sa Jiřího podporiť v jeho príprave na tento dôležitý zápas, ktorý vyústil do zisku titulu šampióna. Je to veľká česť, o to viac, že tento úspech je potvrdením mesiacov tvrdej práce. Pokračujeme v spolupráci s novým šampiónom UFC, aby sme investovanie a obchodovanie priblížili širšiemu publiku,” hovorí Omar Arnaout, generálny riaditeľ XTB.

Spolupráca s Jiřím Procházkom je súčasťou dlhodobej marketingovej stratégie XTB – globálneho poskytovateľa obchodných a investičných produktov, služieb a technologických riešení. Spoločnosť doteraz spolupracovala s poprednými osobnosťami zo sveta športu, ako José Mourinho, svetoznámy futbalový tréner, alebo Joanna Jędrzejczyk, poľská zápasníčka bojových umení a bývalá šampiónka UFC.

V spolupráci s Jiřím Procházkom plánuje broker pokračovať vo svojom rozvoji. Počet klientov XTB práve prekročil hranicu 500 000. Vďaka aktívnemu globálnemu rozvoju a systematicky rastúcemu počtu klientov sa spoločnosť šplhá na investičnom trhu – práve sa dostala medzi päť najlepších brokerov na svete z hľadiska počtu aktívnych klientov.

O skupine XTB
Skupinu XTB tvoria pobočky jedného z najväčších burzovo obchodovaných FX a CFD brokerov na svete. Skupina XTB predstavuje subjekty, ktoré sú regulované najväčšími orgánmi dohľadu na svete, vrátane FCA, CySEC a KNF. S viac ako 16-ročnými skúsenosťami poskytuje spoločnosť XTB maloobchodníkom okamžitý prístup na stovky svetových trhov. Spoločnosť XTB pôsobiaca v oblasti fintech je založená na dôvere, technológiách a podpore. Od roku 2004 sa skupina rozšírila na 12 hlavných trhov v Európe, Latinskej Amerike a Ázii a prilákala viac ako 500 000 klientov. V roku 2021 získala skupina XTB licenciu na pôsobenie v SAE a Južnej Afrike. Skupina XTB prevádzkuje vlastné, užívateľmi oceňované platformy xStation a xStation Mobile, ktoré ponúkajú viac ako 5 400 inštrumentov vrátane fyzických akcií, fyzických ETF a CFD na forex, indexy, komodity, akcie, ETF a kryptomeny. Prostredníctvom X-Open Hub poskytuje XTB popredné technológie pre finančné inštitúcie z celého sveta. Viac informácií nájdete na www.xtb.com.

Inzercia