Aurora Singer

Hľadať

Singer Autora 06

Táto Aurora na mesiac nepoletí, ale do vašich sŕdc vletí veľmi rýchlo. Vidieť Porsche v kabáte od Singer Vehicle Design je vždy veľký zážitok. Podľa dostupnej literatúry a výrokov niekoľkých šťastlivcov, ktorí Singer majú doma, je to šoférske nebo. Podľa toho, ako modely vyzerajú je to však určite aj vizuálny raj.

Text: Iľja Savoj Foto: Singer Vehicle Design

Inzercia

Čisté línie, detaily prepracované do absolútnej dokonalosti, neporušený legendárny dizajn 911 a exkluzívny performance. To sú základné atribúty, ktorými sa pýši každý nový Singer a sú to úpravy, ktoré sú ľahko tolerovateľné, lebo sú úchvatné. V spoločnosti Singer Vehicle Design povýšili Porsche 911 z úžasného automobilu na hodnotné automobilové umenie. Dotvárajú geniálnu dizajnovú jednoduchosť Porsche, pričom sa ani raz nedotknú jeho jednoznačnej a nezlomnej filozofie.

Pod guľatý zadok implantuje Singer motory Porsche s objemom 3,6 a 3,8 a 4,0 litra. Ostatné dva sú určené na uzavreté trate a majú pretekársku špecifikáciu. Agregát 3,6 má výkon 270 k a je jemne upravený, vyladený a vizuálne vymakaný. Motor 3,8 má výkon 360 k a 4,0 až 390 k. Úpravy ich však už radia k pretekárskym technológiám. S motormi spolupracujú 5 a 6-stupňvové prevodovky Getrag.

Jedna z kreácií od Singer, The Aurora Car sa pýši svietivou a extravagantnou žltou farbou, ktorú vhodne dopĺňa úžasne prepracovaný čierny interiér. A tak vznikol opäť ďalší Singer, ktorý by azda každý automobilový fanúšik chcel mať doma.


Prečítajte si tiež

Upraviť, nechať tak, upraviť, nechať tak…

Inzercia