BMW Lifestyle uvádza na trh novú módnu kolekciu

Hľadať

BMW mení svoju lifestylovú kolekciu na GOODS WITH FREUDE – Kolekcia sa môže pochváliť minimalistickým dizajnom a skvelou všestrannosťou, pokiaľ ide o možnosti vzájomnej kombinácie s inými produktmi – Trvalo udržateľná vďaka organickej bavlne a recyklovanému nylonu a páperiu – GOODS WITH FREUDE sa zameriava na mladšiu cieľovú skupinu a nadšencov životného štýlu – Spolutvorca a umelec Joshua Vides stelesnil vo svojej limitovanej edícii nenápadný štýl.

Premyslené detaily, jemný štýl, trvalo udržateľný materiál: BMW mení svoju lifestylovú kolekciu s produktovým radom GOODS WITH FREUDE (Produkty s radosťou). Všetky kúsky kolekcie sú vyrobené z vysoko kvalitných a odolných materiálov, ktoré šetria zdroje a držia sa nadčasovej farebnej palety. Šatky, ponožky, topy a sukne možno navzájom ľubovoľne kombinovať. Podčiarkujú individuálny štýl nositeľa a zároveň kladú dôraz na trvalú udržateľnosť. BMW Lifestyle dokazuje, že na to, aby kvalita vynikla, sa nemusí nevyhnutne prejavovať výrazne a nahlas.

Kolekcia BMW Lifestyle si zvolila prémiové materiály a minimalistický dizajn. Tento neformálny, pôsobivý rad vznikol v spolupráci s licenčným partnerom stichd. Prémiové oblečenie je vyrobené z materiálov s dlhou životnosťou. Tričká vznikli z organickej bavlny, zatiaľ čo podšívka a šatky využili recyklované páperie Re:Down a perie.

Kolekcia sa zameriava na mladšiu cieľovú skupinu a nadšencov životného štýlu, ktorých oslovuje výrazná nápaditosť prvého spolutvorcu: umelec Joshua Vides zámerne zvolil zdržanlivú farebnú paletu pre exkluzívnu kolekciu 12-dielnych súprav podľa princípu decentného štýlu. Jeho grafický dizajn sa inšpiroval street artom zo západného pobrežia USA a lowrider scénou.

Kolekcia GOOD WITH FREUDE ponúka dokonalé kúsky na každý deň, pre každú náladu a každú chvíľu. Patrí medzi ne mäkký sveter MICRO DOT SWEAT CREW vyrobený zo 100-percentnej organickej bavlny s minimalistickou vyšívanou značkou FREUDE na rukáve, čo je špeciálny poznávací prvok kolekcie. Logá BMW a FREUDE tvoria elegantnú súčasť kolekcie. Šatka FREUDE a čiapka MECHANICS FREUDE podčiarkujú minimalistický dizajn a poslanie kolekcie ponúkať kúsky, ktoré sa dajú ľubovoľne kombinovať. Ale možno sa hravé produkty FREUDE CREW SOCK s diagonálnym brandingom stanú novým obľúbeným produktom módnych nadšencov Gen Z.

GOOD WITH FREUDE dáva najavo aj svoje dedičstvo spojené so značkou BMW. Bunda FREUDE MECHANICS je poctou identite BMW a výrazným kúskom kolekcie. V tomto prípade sa kolekcia GOODS WITH FREUDE vydala na novú cestu od klasických značkových produktov k súčasnej kolekcii.

Vesta INSULATION GILET a bunda INSULATION JACKET sú vyrobené zo 100-percentne recyklovaného nylonu a majú podšívku zo 100-percentného materiálu Re:Down, ako aj vodoodpudivú vrstvu pre vlhké a chladné dni. Kolekcia obsahuje aj jednoduchú klasiku, ako sú tričká, polokošele a pohodlné mikiny s kapucňou. Štýl stelesňuje kombináciu športového zamerania a elegancie, ktorá sa hodí k decentným biznis outfitom, ako aj k športovému voľnočasovému imidžu. Kombinácia moderného vzhľadu, trvalo udržateľných materiálov a snahy poskytovať kvalitu a odolnosť je spoločná červená niť, ktorá sa tiahne celou kolekciou a je to, čo z nej robí GOODS WITH FREUDE.

Produkty BMW M – elegantné materiály sa spájajú s funkčnosťou
Produkty BMW M v kolekcii oslovujú nielen fanúšikov značky BMW. Športové zameranie a funkčnosť sa spájajú s kvalitnými materiálmi a so zmyslom pre detail. Stredobodom pozornosti sú biele a krémové tóny, prerušené čiernou a zemitými farbami, pričom značka zostáva diskrétna.

Zatiaľ čo produktový rad BMW M pôsobí minimalisticky a zdržanlivo, pouličné produkty BMW M sú nápadné a pútavé. Logo BMW M a ikonické farby sa tlačia do popredia. Ležérne tričko Contrast M Oversized je každodenným spoločníkom, ktorý púta pozornosť vďaka svojmu oversized strihu a farebným pruhom M a logu M. To isté platí pre oversized mikinu Contrast Sweat Hoodie.

Kolekciu nájdete na www.lifestyle.bmw.com

Inzercia