Štartuje Cassovia Classic 2018
Tento rok sa bude konať už piaty ročník automobilovej slávnosti v srdci východného Slovenska. Pod taktovkou Cassovia Oldtimer do Košíc a okolia opäť zavítajú vzácne historické vozidlá.
Text: Advertoriál
Cassovia Classic je každý rok veľká udalosť, ktorá priláka aj medzinárodné posádky. Tunajší i zahraniční účastníci
privezú skvosty a organizátor veľmi dôsledne dbá, aby bola štartovná listina pestrá. Aj preto sa návštevníci a milovníci historických vozidiel môžu tešiť na obrovský zážitok.
Trasa podujatia Cassovia Classic je rozmanitá a účastníkov prevedie krásnymi cestami po okolí. Štvordňový
program myslí na každého, na zážitky vodičov aj ich spolujazdcov, na návštevníkov, fotografov a milovníkov histórie. Základným stanoviskom, kde sa budú dať vozidlá pozrieť a kde bude možné pozhovieť na kúsok reči aj s ich majiteľmi, je Mestský park v Košiciach.
Nenechajte si ujsť podujatie, ktoré zdobí kalendár slovenských zrazov a zažite čas plný pohody, zaujímavých
a inšpiratívnych momentov.