Džentlmeni na motocykloch prišli na Slovensko

Hľadať

The Distinguished Gentlemans 21

Putujú po svete, organizujú stretnutia a zbierajú potrebnú finančnú pomoc na boj so zákernou rakovinou prostaty. Poďte sa pozrieť na trocha iných motorkárov.. na The Distinguished Gentleman’s.

Áno, veľa ľudí si o nás myslí, že sme hazardéri, že sa nevieme v premávke správať, že život, a je jedno či náš alebo ostatných, je nám ukradnutý. Nie je to pravda. Sme ľudia, sme tí, ktorí milujú život a užívame si ho aj na našich motocykloch. Veľmi zaujímavým spôsobom búrania predsudkov sa vybrali ľudia hovoriaci si The Distinguished Gentleman’s. V názve je všetko, pravda i odkaz.

Pokračovanie článku pod reklamou

Black Bill by VD_ban_small

Celosvetové podujatie, ktoré putuje po svetových mestách zavítalo 27. septembra aj na Slovensko a svoje parkovisko si motorkári našli na brehu Dunaja v Bratislave. Samozrejme, že sme nemohli chýbať a boli sme sa pozrieť, aké motocykle a akí motocyklisti sa zapojili do Gentleman´s ride.

VIDEO Z ODJAZDU

Svoju snahu ukázať svetu dobrú motorkársku dušu The Distinguished Gentleman’s podčiarkujú zbierkami na podporu liečby zákernej choroby, na ktorú trpí množstvo mužov – rakoviny prostaty. Viac informácií nájdete na www.gentlemansride.com

Text a foto: Alojz Rank

Inzercia