Zažite s eJoy® Fertility revolúciu

Hľadať

Zažite s eJoy® Fertility revolúciu v podpore plodnosti pre páry. Ako funguje a aké má účinky?

Len nedávno prišiel na náš trh prevratný produkt, ktorý je určený na podporu plodnosti a to bez ohľadu na pohlavie. Počuli ste už o doplnku eJoy® Fertility?

Už niekoľko rokov viete u nás zakúpiť rôzne podporné prípravky určené pre mužov alebo pre ženy na podporu plodnosti. Väčšinou sú však určené pre ženy už v dobe tehotenstva alebo pre mužov na podporu ich potencie. Jeden sa však od všetkých odlišuje.

eJoy® ako synonymum spojenia tradície a inovácií

Značka eJoy® nie je na našom trhu žiadnou novinkou alebo neprebádanou cestou, práve naopak. Už v roku 2016 priniesla mužom u nás prírodnú podporu erekcie a výkonu v posteli cez tabletky eJoy®, ktoré sú dostupné bez vyšetrenia a receptu.

O niekoľko rokov neskôr uviedol výrobca na trh vylepšenú verziu eJoy® Long, ktorá bola určená mužom trpiacim problémami s príliš krátkou výdržou a príliš rýchlym vyvrcholením. Išlo o revolučnú novinku na trhu, ktorej užívanie bolo spojené s predĺžením doby erekcie, predĺžením výdrže v posteli a s oddialením rýchlej ejakulácie.

Len nedávno, v roku 2022, sa značka dostala aj do povedomia žien. Svoje portfólio rozšírila o špeciálny doplnok určený ženám a to eJoy® Femina.

Aj v tomto prípade išlo o kapsuly, ktoré boli špecializované pre ženy na podporu hormonálnej rovnováhy, libida, pohlavnej sústavy a na zmiernenie prejavov menopauzy či menštruácie. V tradícii kvalitných prípravkov sa značka rozhodla pokračovať.

eJoy® Fertility na podporu plodnosti pre muža aj ženu

Najnovším prírastkom do ponuky produktov je eJoy® Fertility. Ide o perorálne kapsuly, ktoré sú určené pre ženy ako aj pre mužov, pričom cieľom ich užívania je podpora plodnosti. Podobne, ako aj v prípade ostatných doplnkov, sú 100 % prírodné.

Ak sa snažíte otehotnieť a hľadáte pomoc v podobe rastlinných látok, minerálov či iných prirodzených zložiek, práve ste našli unikátny produkt.

Kombinácia aktívnych látok, ktoré tento doplnok obsahuje, je vhodná tak pre ženy, ako aj pre mužov. Ich cieľom je komplexná podpora zdravia reprodukčného systému v spojení so stimuláciou jeho jednotlivých funkcií. Účinné zložky obsiahnuté v eJoy® Fertility pomáhajú na sexuálny apetít, plodnosť, potenciu aj hormonálnu rovnováhu.

U žien majú potom špecifické účinky na podporu dozrievania vajíčok, zdravý priebeh menštruačného cyklu, podporu ovulácie a prirodzenú hladinu estrogénov. U mužov zas pomáhajú na zlepšenie erekcie, podporu spermatogenézy a na testosterón.

Prirodzené účinky cez Macu, zinok aj koenzým Q10

Spomínané oblasti pôsobenia eJoy® Fertility súvisia so špeciálne zvolenou kombináciou bylinných extraktov, minerálov, aminokyselín a koenzýmu Q10.

Práve jeho prítomnosť je príkladom inovatívnosti značky, nakoľko táto látka je veľmi dôležitá pre kvalitu a dozrievanie vajíčok, pričom sa nenachádza v žiadnom podobnom konkurenčnom produkte. Tam však unikátnosť eJoy® Fertility zďaleka nekončí.

Zásadnou štvoricou látok pre účinnosť doplnku na plodnosť žien aj mužov sú extrakty rastlín Ashwagandha, Tribulus Terrestris, Panax Ginseng a Maca. Tieto bylinky pomáhajú na hormonálnu rovnováhu, stimuláciu sexuálneho apetítu a potencie, pohyblivosť spermií a dozrievanie vajíčok aj na zvýšenie sexuálnej vitality a energie.

Aminokyselina L-Karnitín a minerály zinok a selén potom synergicky podporujú tieto účinky. Výsledkom takto zvoleného prírodného a prirodzeného zloženia je možnosť dlhodobého užívania a to bez rizík nežiaducich účinkov a kontraindikácií.

Nečakajte na náhodu a vyskúšajte eJoy® Fertility hneď

Dobrou správou je, že eJoy® Fertility je doplnok dostupný voľne a bez nutnosti absolvovať lekárske vyšetrenie alebo mať od lekára predpis či recept.

Aby ste si mohli prípravok kúpiť, nemusíte dokonca ani navštíviť lekáreň alebo niekam osobne chodiť. Tak, ako všetky ostatné doplnky tejto značky, si viete kúpiť eJoy® Fertility priamo z pohodlia domova cez oficiálny eshop značky eJoy®.

V ňom nájdete nielen eJoy® Fertility, ale aj všetky ostatné prípravky tohto producenta, pričom na výber je niekoľko veľkostí balenia. Príjemne vás prekvapí cena toho základného a to iba 19,90 € s obsahom 60 kapsúl, ktoré vydržia 15 až 30 dávok podľa dennej dávky. Vybrať si však môžete aj väčšie a cenovo výhodnejšie balenie.

Samozrejmosťou je, že eJoy® Fertility prešiel všetkými laboratórnymi testami a je schválený Úradom verejného zdravotníctva. ak teda hľadáte prírodný doplnok na podporu plodnosti pre muža aj ženu, ktorý môžete užívať dlhodobo, práve ste ho našli!

Inzercia