Elegantné umenie v Tomášove opäť ohúrilo

Hľadať

Umenie a elegancia 12

Vysokú latku z minulého ročníka organizátori udržali a azda ju aj o kus vytlačili vyššie. Pekné prostredie, príťažlivý program, pokojná a priateľská atmosféra, všetko zabalené do vône kávy od pojazdných kávičkárov boli zárukou plnohodnotne strávenej nedele. A deti (nielen tie malé, ale aj tie dospelé), potešil prelet historického lietadla, ktoré na účastníkov urobilo kobercový nálet cukríkových bômb.

Text a foto: Samuel Vanko

Tento ročník sme sa zúčastnili aj aktívne. O to menej času sme síce mali na predieranie sa pomedzi automobily, o to viac sme však vstrebávali nálady divákov, zvedavcov a milovníkov histórie, umenia a elegancie. Spojili sme sily z magazínom Veterán SK a z redakčnej garáže sme na zelený trávnik vyslali hrdý, obrovský a nádherný LaSalle z roku 1937. Ten nás statočne reprezentoval a my sme svoje nadšenie odovzdávali v starostlivo pripravenom prezentačnom stánku, ktorý sme vybudovali na perfektne zreštaurovanom valníku Barkas Framo z roku 1958. Spoločne s kolegami z Veterán SK sme lapali nových fanúšikov, čitateľov, predávali aktuálne i archívne printové vydania časopisu, lákali na naše tričká a predstavili novinku na európskom trhu. V spolupráci s e-shopom www.straysam.com sme priviezli indonézskych tričkárov Speed & Co., ktorých prvú kolekciu sme mali možnosť odpremiérovať na veľkom podujatí práve my.
Inzercia
REKLAMA NA VOMACKU TRICKA

Pozrite si tiež, aký bol ročník 2015 – TU.

Kto pozorne chodil pomedzi autá, našiel klenoty. Kto si užíval atmosféru, vypočul si dobovú a výborne zvládnutú muziku, vychutnal si excelentné výkony tanečníkov, módnu prehliadku a v neposlednom rade, na červenom koberci predvedené predstavenie automobilových skvostov, musel byť nadšený. Tohtoročné podujatie Umenie a elegancia, ktoré sa konalo v priestoroch kaštieľa v Tomášove bolo skutočne vydarené. Organizátorské opraty opäť pevne držal v rukách Veterán klub Bratislava a svoju úlohu zvládol znamenite.
[flagallery gid=50 skin=optima_jn]

Inzercia