Jarná burza v Lozorne 2016

Hľadať

Lozorno jar 2016 01

Prvé tohtoročné vydanie burzy v Lozorne prilákalo veľa predajcov a prialo mu aj počasie. Na prvý pohľad však prišlo trocha menej ľudí.

Text a foto: Samuel Vanko

 
Inzercia

 

Na burzu do Lozorna chodíme so železnou pravidelnosťou a lúka za kasárňami sa stala svedkami predstavenia viacerých našich modelov. Už tradične sme postavili aj náš stánok Vintage District, doniesli sme vybrané modely čiapok, ktoré sme mali za skvelé výpredajové ceny a predstavili sme tiež novú kolekciu tričiek, pripravenú v spolupráci s umelcom Miroslavom Vomáčkom

Pozrite si nové tričká značky Vintage District TU

.

Ponuku sme tento rok obohatili aj o predaj printového magazínu Veterán Sk, s ktorým nadväzujeme stále priateľskejšie vzťahy. Mohli ste si doplniť chýbajúce čísla z archívu, kúpiť nové alebo využiť skvelú príležitosť na objednanie si predplatného.

Ceny v predplatiteľskej súťaži sú veru lákavé – pozrite si ich bližšie TU.

Popri obsluhe stánku, balenia čiapok a tričiek sme sa vydali aj na prieskum. Našli sme pár artefaktov, ktorými sme obohatili našu redakčnú zbierku do pripravovanej kaviarne Vintage District a zoznámili sa so zberateľmi, ktorých poklady uvidíte aj na našom portáli.
Napriek tomu, že nálada bola výborná, ľudí sme našou ponukou zaujali a videli sme množstvo spokojných zákazníkov, odchádzajúcich s plnými rukami drobností, náhradných dielcov a rôznych neidentifikovateľných vecí, zdalo sa nám, že tento rok bolo návštevníkov trocha menej. Možno je to zdanie, možno len boli unavení z nedávnej burzy na hrade Červený kameň. Zdanie nám potvrdil aj vedľa nás predávajúci sused, no ako sme sa všetci v redakcii zhodli, na zdanie nie je priestor a ak sú ľudia spokojní, burza bohatá na predajcov so širokou ponukou, potom je všetko v poriadku.

Inzercia