Nitriansky autosalón láka na nové i staré

Hľadať

Tradičný autosalón v Nitre onedlho otvorí svoje brány a ponúkne zaujímavú plejádu výstavných exponátov. Autosalón Autoshow Nitra prilákal 26 automobilových značiek, nebude chýbať tuning, historické vozidlá, karavany a autopríslušenstvo.

Výstavisko Agrokomplex vás privíta od 5. do 8. októbra a vy sa môžete tešiť až na 220 vystavovateľov, viacero premiér, ale aj vozidlá, ktoré si automobilový fanúšikovia nemohli pozrieť ani na motoristickej šou vo Frankfurte.

Bohatý sprievodný program
Príďte na výstavu a urobte si výlet plný zážitkov. Návštevníci uvidia unikátnu kolekciu všetkých variácií modelu Fiat 500. Od prvej až po aktuálnu, teda 60. rokov tohto modelu pod jednou strechou. Navyše, do Nitry sa chystá viac ako 120 veteránov. Nájdete ich v hale N. Historické vozidlá chystá ukázať aj automobilka Citroën, ktorá avizovala stretnutie slávnych Kačíc – modelu 2CV. Pozrite si podrobne program a naplánujte si návštevu – uvidíte špeciálne upravené vozidla z kategórie tuning, extrémnu Motortv Show i driftovaciu šou, plnú dymu a vône spálených gúm.

Nebude chýbať ani časopis Veterán SK a projekt Vintage District – dovezieme časopisy, parádne tričká i retročiapky. Tešíme sa na vás.

Hľadáte klubové tričká a neviete si rady? Chcete dobrú cenu a skvelú kvalitu? Žijeme tričkami, čiapkami, tlačíme a aj vyšívame.

Viac o výstave nájdete TU

Inzercia