Nitriansky zraz sprevádzala skvelá nálada

Hľadať

nitra-vcc-6701

Od 6. do 8. mája 2016 sa uskutočnil 25 ročník zrazu Historických vozidiel pod záštitou Veteran Car Clubu Nitra. Konal sa na salaši v obci Cabaj – Čápor.

Foto: Marián Bazala (www.bazala.sk)

Inzercia

Zraz mal medzinárodnú príchuť. Medzi účastníkmi sa objavili aj zberatelia z Chorvátskej a Maďarskej republiky a Srbska. Program bol pestrý a reflektoval na aktuálne oslavy konca druhej svetovej vojny. Navštívili sme koncentrák v Seredi, čo prekvapilo najmä Chorvátov, ktorí na svojom území lágre smrti nemali a teraz sa na vlastné oči mohli presvedčiť ako to asi vyzeralo.

Legendárne piatkové stretnutia už odštartovali

Po výdatnom dobrom obede sa posádky presunuli do Diecézneho múzea a odtiaľ sa pelotón historických vozidiel pobral na jazdu cez Nitru až na Salaš Cabaj, kde bol zraz ukončený. Nasledovalo vyhodnotenie a skvelá zábava až do skorých ranných hodín. Vyhodnotenie o najkrajšie vozidlo a motocykel a najlepšiu klubovú renováciu sprevádzal búrlivý potlesk. Počas zrazu sa veru bolo načo pozerať a krásnych vozidiel prišlo neúrekom. Ocenení boli veľmi spokojní a tešia sa na ďalší rok. O perfektnú zábavu sa postarala hudobná skupina Brilax. Ďakujeme všetkým zúčastneným a tiež tešíme sa na ďalší rok. –

Pozrite si celú galériu zrazu

Inzercia