Nové vybavenie pre staré Porsche

Hľadať

Porsche Classic Interier autoradio 03

Porsche Classic neustále pracuje so svojimi starými autami a tento rok pripravilo pre model 911 dve novinky.
Máte problém so svojim autorádiom v 911? V Stuttgarte predstavili pre svoje najlegendárnejšie vozidlo celkom nové rádio, ktoré po novom vybavili navigáciou, pričom stále zapadá do pôvodnej palubnej dosky. Nové poslanie autorádia popisuje aj oficiálny text: klasické zvonka ultra moderné zvnútra. Autorádio spolupracuje aj s externými zdrojmi hudby a dokonca sa dá cez bluetooth spárovať aj s telefónom.

Uprostred autorádia je integrovaný 3,5 palcový displej, na ktorom sa dá pustiť navigácia v dvoj alebo trojrozmernej verzii. Výrobca udáva kompatibilitu s Porsche 911 z neskorých 60. rokov až po verziu 993. Osobne sa skôr prikláňame práve až k 993. Cena na nemeckom trhu je 1 184 eur.

Čas si svoje zuby brúsi aj na plastoch palubnej dosky, o tom by vedelo rozprávať nemalo automobilov. Tento neduh si vychutnávajú najmä v slnečných častiach sveta, napríklad na Floride a neobchádza ani Porsche. Preto v Porsche Classic vyvinuli celkom novú palubnú dosku pre 911 (rok výroby v rozpätí 1969 – 1975), ktorá síce vyzerá celkom rovnako a klasicky, ako pôvodný kus, no využili najmodernejšie výrobné postupy a materiály. Nová palubná doska je tak odolnejšia voči kolísaniu teplôt, prudkému slnečnému žiareniu i vlhkosti. Na hmat je totožná s originálom, rovnako sa neodlišuje ani leskom, či textúrou. Vrátane krytov reproduktorov sa v Nemecku dá nová palubná doska kúpiť za 951,99 eur.

eth
Foto: presse.porsche.de

Inzercia