Nový Singer opäť vyráža dych

Hľadať

Minnesota car _15

Vidieť Porsche v kabáte od Singer Vehicle Design je vždy veľký zážitok. Podľa dostupnej literatúry a výrokov niekoľkých šťastlivcov, ktorí Singer majú doma, je to šoférske nebo. Podľa toho, ako modely vyzerajú je to však určite aj vizuálny raj.

 
Inzercia

 

Čisté línie, detaily prepracované do absolútnej dokonalosti, neporušený legendárny dizajn 911 a exkluzívny performance. To sú základné atribúty, ktorými sa pýši každý nový Singer a sú to úpravy, ktoré sú ľahko tolerovateľné, lebo sú úchvatné. V spoločnosti Singer Vehicle Design povýšili Porsche 911 z úžasného automobilu na hodnotné automobilové umenie. Dotvárajú geniálnu dizajnovú jednoduchosť Porsche, pričom sa ani raz nedotknú jeho jednoznačnej a nezlomnej filozofie.

Pod guľatý zadok implantuje Singer motory Porsche s objemom 3,6 a 3,8 a 4,0 litra. Ostatné dva sú určené na uzavreté trate a majú pretekársku špecifikáciu. Agregát 3,6 má výkon 270 k a je jemne upravený, vyladený a vizuálne vymakaný. Motor 3,8 má výkon 360 k a 4,0 až 390 k. Úpravy ich však už radia k pretekárskym technológiám. S motormi spolupracujú 5 a 6-stupňvové prevodovky Getrag.

Najnovšie Singer predstavil verziu Minnesota. Hnedý interiér, tmavosivý exteriér a opäť tie úžasné, čisté línie a neagresívne vyžarovanie. Do Porsche od Singeru sa nedá nezamilovať.

Prečítajte si tiež

Upraviť, nechať tak, upraviť, nechať tak…

Text: Iľja Savoj
Foto: Singer Vehicle Design

Inzercia