Pozvanie na jazdu okolo Súľovských vrchov

Hľadať

Na víkend 22. augusta máme pre vás veľmi zaujímavé pokušenie. Veterán Klub Manín zapojil všetky organizátorské schopnosti poprepletané s láskou k historickým vozidlám a znalosťou prostredia Rajeckej doliny, Považskej Bystrice, Strážovských vrchov a Súľova – z toho vyšiel kokteil, ktorý môžeme len odporučiť.

Pozývame vás na prvý ročník podujatia S veteránmi okolo Súľovských vrchov, ktoré organizuje Veterán Klub Manín. Jednodňové stretnutie milovníkov historických vozidiel a propagačná jazda okolo časti Strážovských vrchov – Súľovské vrchy sa bude konať na trase s dĺžkou 111 km. Po štarte v Považskej Bystrici sa pôjde popri rieke Váh až do Dolného Hričova. Odtiaľ, križujúc maličké obce, obkolesení krásnou prírodou prejdú posádky do Rajeckých Teplíc. Cez Rajec a Domanižu celý pelotón historikov príde do obce Pružina, ktorú však už strážia Strážovské vrchy. Tam bude pre účastníkov pripravený obed, aby sa mohli posilnení a plní síl vybrať na poslednú etapu: z obce Pružiny cez obce Pružinskej doliny, Považskú Bystricu a dediny Papradňanskej doliny až do Koliby v Papradne. V útulnej Kolibe bude akcia ukončená a vyhodnotená.
Účastníci stretnutia sa majú na čo tešiť. V obciach Pružiny a Rajecké Teplice budú pre každého účastníka pripravené zaujímavé súťaže.

PROGRAM
7:45 – 8:45 Príchod a registrácia účastníkov v Reštaurácii Hošťák
9:00 Štart
10:40 – 11:40 Výstava vozidiel v Rajeckých Tepliciach
12:30 – 13:30 Obed v Pružine
13:30 – 14:30 Výstava vozidiel v Pružine
15:30 Príchod do Koliby v Papradne
15:45 – 16:45 Vyhodnotenie a ukončenie podujatia
17:00 Odchod účastníkov

S veteránmi okolo Súľovských vrchov

Vklad: Jazdci 15 €, Spolujazdci 15 €, Ďalší účastník 15 €
Uzávierka prihlášok bude 18. augusta 2015. Viac informácií nájdete na www.veteran-manin.eu

Text bol spracovaný v spolupráci s Veterán Klubom Manín a má propagačný charakter.

Inzercia