Pričuchnúť k SAABom

Hľadať

Fridays jun saab

Bolo to niekedy začiatkom leta. Na tradičných prvopiatkových stretnutiach milovníkov amerických vozidiel v Bratislave sa objavil žltý SAAB. A jeho prítomnosť všetkých zaujala.

Boli tam vtedy Mustangy, nechýbali staré BMW, dala sa vidieť Tatra 613, po parkovisku sa plazili dlhé americké limuzíny Cadillac či Lincoln. No malý žltý SAAB spôsobil taký rozruch, že sa k nemu nedalo ani len poriadne dostať. Len sa na chvíľu objavil a zase odfrčal. Azda si majiteľ myslel, že ostane nepovšimnutý, no opak bol pravdou.

Vo Vintage District sa už dlhšie chystáme pričuchnúť k SAABom, no zatiaľ čo my sa len chystáme, slovenský klub nezaháľa. Najbližšie má akciu SAAB SESSION SLOVAKIA. Registráciu už v žiadnom prípade nestihnete, no ak by ste sa nachádzali niekde v okolí Liptovského Jána či mokrej Liptovskej Mary, určite si ich spanilú jazdu nenechajte ujsť.

Program, aby ste si vedeli nájsť miesto na pozorovanie a malá ochutnávka áut, ktoré sa na zraze ukážu (kliknite). Stretnutie sa koná už tento víkend 10. – 11. októbra 2015.

Prečítajte si tiež
Prvý ročník Mercedes-Benz Festivalu začal vo veľkom štýle.

Text a foto: Samuel Vanko

Inzercia