Problém s parkovaním? Vyriešený

Hľadať

Spadnúť do objatia zberateľského ošiaľu je také ľahké. Stačí letmý dotyk, náhodné stretnutie s veteranistom či návšteva zrazu… a do garáže príde prvý zaujímavý kúsok.

Článok je advertoriál

Nuž a tým to zväčša nekončí. Práve naopak, tým sa to začína. Zo svojej garáže vytiahnete auto na denné použitie, na steny polepíte plagáty, do vnútra nasťahujete kreslá, trocha nábytku, improvizovanú dielňu a zacúvate tam svoj nový poklad. To býva jeden zo scenárov. Nuž a prejde sezóna, možno dve a medzi tým sa niekde objaví ponuka, aká sa neodmieta, investičné auto, športový skvost alebo historický artefakt, ktorým by ste si chceli doplniť svoju začínajúcu zbierku. Lenže garáž nie je nafukovacia.

Bezpečne a profesionálne
Parkovať vonku nechce asi nikto a kluby často nemajú toľko možností, aby „ubytovali“ všetky vozidlá svojich členov, navyše na Slovensku je množstvo neorganizovaných zberateľov, ktorí sa radšej vozia len sami za seba, ale tiež potrebujú parkovať. Otázka parkovania jedného, dvoch, či viac vozidiel tak začne byť témou dňa – zvlášť, ak chcete, aby boli počas mimosezónneho uskladnenia v bezpečí a pod neustálym dozorom.

Nie vždy sú možnosti na parkovanie ideálne. Niekedy sa objaví garážové státie alebo bohom zabudnutá stodola, či vlhká garáž a zberateľ si povie, „nachvíľu sa to dá zniesť a o rok to bude lepšie“. Lenže čo by ste povedali na priestor, ktorý má dušu a je určený na špeciálne garážovanie málo používaných automobilov či motocyklov, na ktoré dozerajú znalí a skúsení veteranisti? A pritom by nebol drahší, ako prenájom opustenej garáže, v ktorej sa nekúri, ktorú nikto nestráži a kam musíte ísť preštartovať auto, aj keď práve nemáte čas?

Jeden taký priestor tento rok vznikol a už pootvoril svoje vráta prvým vozidlám. Dvadsať minút od Bratislavy, na skok od Senca a neďaleko od Trnavy, v obci Báhoň sú zrenovované priestory, ktoré dostali vykurovanie, prvotriednu podlahu, nové okná, zrenovovanú strechu a vo vnútri čakajú suché haly. Pripravená je dvadsaťštyrihodinová služba a v zásuvke majiteľov sa skrýva množstvo plánov, ktoré postupne dotvoria komplex do celku s filozofiou nejedného milovníka áut.

Smelé plány
V prvom kroku sa podarilo spoločnosti Veteranparking, s.r.o vybudovať zázemie, ktoré ponúka výnimočné možnosti. Postupne k štandardným parkovacím priestorom v halách s industriálnym nádychom pribudnú kompletne vybavené dielne na prenájom, kde sa bude dať vozidlo opraviť alebo si ho svojpomocne zrenovovať. Pritom nebudete potrebovať množstvo vybavenia, ktoré možno už nikdy inokedy nevyužijete. Bude tam pripravené.

Priestor s dušou
Zaparkovať auto a nechať ho odpočívať pár mesiacov je síce základnou požiadavkou zberateľa, no zamysleli ste sa niekedy nad tým, že parkovanie nemusí byť len o obyčajnom odložení nespratnej hračky? V areáli firmy Veteranparking, s.r.o čaká autá či motocykle nielen dozor, ale aj starostlivosť, pravidelné preštartovanie, či dobíjanie akumulátorov, činnosti, na ktoré si veľa majiteľov zbierok nenájde dostatok času. Štýlová miestnosť na stretnutia, rozhovory a plánovania, napríklad zrazov, dotvára charizmu zrenovovaného objektu.

Nenechajte svoje vozidlo napospas osudu, vlhkosti a nedostatku času. Navštívte www.veteranparking.sk a pozrite sa, kde budete pravidelne zimovať či dlhodobo uskladňovať svoje poklady.

 

KONTAKT

Veteranparking, s.r.o
Potočná 42, 90084 Báhoň

Kontaktná osoba:

Roman Babuliak +421 948 454 240

www.veteranparking.sk

Inzercia