Scrambler inšpirovaný 70-tymi rokmi

Hľadať

Ducati Scrambler Icon

Ducati na sezónu 2015 pripravilo retro ako hrom. Model inšpirovaný 70. rokmi si podľa prezentačných záberov zobral svoju úlohu k srdcu a zodpovedne ju plní.

Na prvý pohľad možno nemá veľa cieľov. Stačí, ak bude ťažiť z histórie a mena svojho predchodcu a o úspech bude postarané. Ten bol ľahký, svižný, obratný a zábavný. No zdá sa, že Ducati k marketingu opäť priložilo aj trocha srdiečka a podľa videí, ktoré sme si pozorne naštudovali, je aj nový Scrambler pekelne obratný, inšpirujúco svižný a nekonečne zábavný.

Aby ste pri výbere motocykla mali poriadne zamotanú hlavu, Ducati predáva Scrambler v štyroch verziách. Medzi nohami však budete mať vždy to isté. Dvojvalec s objemom 803 cm3 a výkonom 55 kW (75 k). O podvozok sa postarala Kayaba a strážnemu anjelovi sekundujú brzdy Brembo.

Ducati Scrambler Icon
Základná verzia bude dostupná v dvoch farbách – žltá a červená.
Ducati Scrambler Icon_zadobok

Ducati Scambler Urban Enduro
Vysoko umiestnený predný blatník k enduru neodmysliteľne patrí. Kolesá z ľahkých zliatin modelu Icon vymenilo Ducati za vypletané a pridalo niekoľko poznávacích znamení – napríklad mriežku na prednom svetlomete.

Ducati Scrambler Classic
Classic je prosto klasik. Na prvý pohľad bajk najviac inšpirovaný minulosťou, no s modernou technológiou a retro prvkami, zvýrazňujúcimi výnimočný charakter motocykla.

Ducati Scrambler Classic

Ducati Scrambler Full Throttle
Športový výzor, parádnejší zvuk. Už je len na vás, ako veľmi budete štekliť rukoväť plynu.

Text: Iľja Savoj
Foto: Ducati Official

Inzercia