Short Time

Hľadať

short time
Film týždňa. Tentokrát vás nebudeme trápiť žiadnym dlhým filmom. Vlastne sme si to v tomto prípade s celým filmom aj rozmysleli. Leto je totiž krásne, treba si ho užiť a nie ho presedieť pri všakovakých priemerných filmoch. Preto by sa skôr hodilo povedať – naháňačka týždňa, aj keď tejto uveria skôr deti. Ale my sme sa pri nej zabavili a patrí medzi najslávnejšie automobilové naháňačky na svete.

Réžia: Gregg Champion
Hrajú: Dabney Coleman, Matt Frewer, Teri Garr a ďalší

O nič neprídete, ak si nepozriete celý film. Stačí vám asi sedem minút a potom sa môžete venovať niečomu duchaplnejšiemu (naháňačku nájdete v článku dole). Ak máte naozaj chuť stráviť večer pri monitore, máme pre vás tip – film Le Mans (klikni na odkaz nižšie).

Pozrite si McQueena v kultovom diele Le Mans.

Ak sa rozhodnete si Short Time niekedy pozrieť, tak vedzte, že vstupujete do sveta americkej komédie, urobenej podľa otrepaného kľúča. Policajt, ktorému sa pomaly približuje dôchodkový vek, sa dozvie, že zrejme mu zdravie neumožní dožiť sa sto rokov a vraj mu dokonca ostáva pekelne krátky čas. Tak sa rozhodne pokúšať osud. Z toho vychádza množstvo vtipných a dramatických situácií. Napríklad spomínaná naháňačka. Takže smelo do toho.

Naháňačka

Trailer

Text: Iľja Savoj

Inzercia