Unikátna Škoda vo Veterán SK

Hľadať

V najnovšom vydaní magazínu Veterán SK 12/2016 nájdete parádne čítanie. A k tomu si môžete aj zasúťažiť o skvelé ceny.

Dvanástku by ste nemali nechať ležať u tety trafikantky. V pokračovaní motoršportovej histórie Mercedesu sa dozviete viac aj o legende pretekárskeho volantu Stirlingovi Mossovi. Zmapovali sme 100 rokov mníchovského BMW a veru je to zo začiatku poriadne zamotaný príbeh. Povozili sme sa na dodnes plne využívanom motocykli Rudge a hlavným hrdinom Veterán SK je jedinečná prúdnicová Škoda 935 Dynamic, ktorá existuje len v jednom exemplári a nechýbalo veľa, už nemusela existovať. A ako čerešničku si môžete oči vyočiť nad najdrahšími autami roka 2016, predanými na aukciách.

Inzercia
never-stop-riding-02

Vo Veterán SK 12/2016 nájdete:

01
03
02
04
Inzercia
714a6275
Škoda 935 Dynamic, Rudge Rapid, História BMW, Mathis – stratená značka, Fiat 124 Spider – investičný tip, Bláznivé dražby, Automobily Jamesa Bonda a veľa ďalšieho skvelého čítania.

Najnovšie číslo magazínu Veterán SK nájdete teraz vo svojom stánku. A keď už si ho budete listovať, v jeho útrobách nájdete predplatiteľskú súťaž o hodnotné ceny a ušetrite si cestu po januárové číslo, lebo to vám už príde ako predplatné ;). Predplatiť sa dá aj tadeto

predplatitesk-sa-koniec-roka-2016

Inzercia