V záhrade ako doma

Hľadať

Krásna záhrada, o ktorú sa stará človek s láskou je ako raj. S príchodom chladných dní však stráca svoje kúzlo a treba počkať, kým opäť príde jar a rozprúdi sa v nej život. S kvalitnou zimnou záhradou to však neplatí, vďaka nej sa raj stane vašim domovom.

Kvalitné zimné záhrady vedia byť vydareným dizajnovým doplnkom rodinných domov. Poskytujú útočisko knihomoľom, priestor na relax alebo na posedenie s priateľmi, nájdete v nich pokoj na rozjímanie a vďaka správne zvolenej flóre napríklad aj čaro stredomoria, ku ktorému ste privoňali v lete, a tak sa vám zapáčilo. Môžete si v nich dopriať exotické rastliny, vzácne kvety, ale aj praktické bylinky. Neviete ako na to? Obmedzovať sa nemusíte, stačí si dobre vybrať, poradiť sa alebo si nechať stavbu postaviť profesionálmi, ktorí vedia, aký má byť správny sklon strechy, či ako dosiahnuť cirkuláciu vzduchu. Zimná záhrada je veda a vy si ju potom môžete vychutnávať podľa seba. Nechajte sa uniesť do vlastného raja s ESMEROm, spoločnosťou, ktorá ponúka unikátne riešenia pre vaše bývanie.

Šité na mieru
Zimná záhrada nemusí byť nudná a ani unifikovane obyčajná. ESMERO tvorí prvotriedne zimné, sezónne, celoročné záhrady i sofistikované a luxusné rozšírenia obytných priestorov. Zverený dom do rúk odborníkov ostane domovom. ESMERO so svojim vysoko kvalifikovaným tímom citlivo pretvorí terasy, postaví pergoly, navrhne i zrealizuje zimné záhrady. Portfólio spoločnosti ponúka nápadité, dizajnovo premyslené a unikátne riešenia s využitím najkvalitnejších dostupných materiálov. Môžete siahnuť po tradičnom dreve i ľahkom hliníkovom variante. ESMERO vypočuje vašu predstavu, navrhne realizáciu, prispôsobí sa vašim požiadavkám a možnostiam domu a aj vďaka tomu je každá zimná záhrada originál. ESMERO nepostaví dve rovnaké, ale každému podľa jeho chuti.

ESMERO je riešenie
Mladú a dynamickú spoločnosť tvorí kreatívna skupina ľudí, ktorá má víziu zmeniť zastaraný pohľad na svet zimných záhrad či pergol. Výsledkom sú prémiové stavby za prijateľnú cenu. Dôležitá je kvalita, spokojnosť a jedinečnosť. Ide predsa o domov a tam sa kompromisy nerobia. ESMERO sa o vás postará od začiatku až po odovzdanie stavby, poradí i zrealizuje. Máte odvážne nápady alebo máte architekta, ktorý vymyslel až príliš kreatívnu zimnú záhradu? Obráťte sa na ESMERO, veľké výzvy a unikátne stavby sú ich doménou. Vy a váš domov si zaslúžite ESMERO.

Telefónne číslo: +421 944 016 622
E-mail: ponuky@esmero.sk

ESMERO s.r.o.

Senec – Železničná 14, 903 01
Senica – Železničná 354, 905 01
Bratislava – Zámocká 3, 811 01 (sídlo spoločnosti)

Inzercia