KBU – Metabond Brake Cleaner

6.00

Vysoko aktívny, intenzívny čistič bŕzd, prevodových, spojkových a motorových súčiastok… Z akéhokoľvek povrchu účinne odstraňuje nečistoty (napr. olej, masť, karbón, brzdovú kvapalinu). Pravidelné čistenie brzdových súčiastok s Brake Cleaner zabraňuje vŕzganiu bŕzd. Špeciálne detergenty uvoľnia kôrovité, korodované a stvrdnuté špiny. Je veľmi prchavý, rýchlo a bezpečne uschne a nezostanú po ňom žiadne zvyšky a fľaky. 

Kategórie:

Popis

Vysoko aktívny, intenzívny čistič bŕzd, prevodových, spojkových a motorových súčiastok atď.

Výhody:

  • Z akéhokoľvek povrchu účinne odstraňuje nečistoty napr. olej, masť, karbón, brzdovú kvapalinu a všeobecnú nečistotu.
  • Pravidelné čistenie brzdových súčiastok s BrakeCleaner zabraňuje vŕzganiu bŕzd.
  • Špeciálne detergenty uvoľnia kôrovité, korodované a stvrdnuté špiny.
  • Je veľmi prchavý, rýchlo a bezpečne uschne a nezostanú po ňom žiadne zvyšky a fľaky.

Oblasť použitia:
Okrem hore uvedených je vhodný na predúpravu a odmastenie lepených, skrutkovaných alebo natretých povrchov. Má výnimočnú čistiacu vlastnosť na sklenených, keramických, kamenitých, ako aj na iných povrchoch. Je ideálny čistič pri opravárskych a montážnych procesoch v priemyselnom a v dielenskom použití.  

Použitie:
Pred použitím poriadne pretrepať! Aplikujte na potrebné povrchy, počkajte, kým prípravok uvoľní nečistotu a vyparí sa. Pri určitých nečistotách pred aplikáciou je nutné aj mechanické očistenie povrchu.

Pred použitím na farbené povrchy – kvôli vysokému množstvu rozpúšťadla – na menej nápadnom mieste si urobte skúšku znášanlivosti!

Balenie: 500 ml