Predplatné časopisu Veterán SK

39.60

Pri objednávke vyberte poštovné zadarmo

Zabezpečte si predplatné časopisu o klasických vozidlách magazínu Veterán SK, v ktorom nájdete investičné tipy, zážitky zo sveta veteránov, reportáže z podujatí, pohľad do aukcií, jazdné dojmy, rozhovory so zberateľmi či renovátormi, spomienky na zabudnutú módu, rôzne dizajnové kreácie, slávne príbehy, profily osobností, ikonické pretekárske náradia, bicykle, motocykle, traktory, lietadlá i lode. Nenechajte si ujsť ani jedno číslo za výhodnú cenu (nie je možná úhrada formou dobierky). 

STIAHNITE SI DARČEKOVÝ CERTIFIKÁT

Predplatné začína nasledujúci mesiac po zadaní objednávky. V prípade, že si želáte, aby začalo platiť od konkrétneho mesiaca, zadajte, prosím, túto informáciu do poznámky. V prípade, že máte aktívne predplatné, nové abonovanie začne po jeho skončení.

Popis

Zabezpečte si predplatné časopisu o klasických vozidlách magazínu Veterán SK, v ktorom nájdete investičné tipy, zážitky zo sveta veteránov, reportáže z podujatí, pohľad do aukcií, jazdné dojmy, rozhovory so zberateľmi či renovátormi, spomienky na zabudnutú módu, rôzne dizajnové kreácie, slávne príbehy, profily osobností, ikonické pretekárske náradia, bicykle, motocykle, traktory, lietadlá i lode. Nenechajte si ujsť ani jedno číslo za výhodnú cenu 39,60 € (nie je možná úhrada formou dobierky). 

STIAHNITE SI DARČEKOVÝ CERTIFIKÁT

Predplatné začína nasledujúci mesiac po zadaní objednávky. V prípade, že si želáte, aby začalo platiť od konkrétneho mesiaca, zadajte, prosím, túto informáciu do poznámky. V prípade, že máte aktívne predplatné, nové abonovanie začne po jeho skončení.