Objednajte si Veterán SK, pošleme vám unikátny kalendár

Hľadať

Máme pre vás limitovanú ponuku. Je limitovaná počtom kalendárov, ktoré pre nás nakreslil maestro Vomáčka. Veru áno, ten, ktorý pre Vintage District kreslí aj tie parádne trička. Stačí, ak si objednáte ročné predplatné magazínu Veterán SK a stolový kalendár je váš.

S mesačníkom Veterán SK úzko spolupracujeme a môžeme vám prezradiť, že v ňom nájdete každý mesiac fascinujúce čítanie. Porušíme pravidlo mlčanlivosti a prezradíme vám, že v najbližšom čísle nájdete – výber najkrajších škodoviek vyrábaných do roku 1989, pôvodnú reportáž z francúzskej výstavy historických vozidiel Rétromobile, mrazivú jazdu s vojenským UAZ 469 a veľa ďalších parádnych článkov.

Ak chcete získať predplatné a kalendár k tomu, napíšte nám na:

vintagedistrict@vintagedistrict.sk

Potrebujeme vaše:

Meno, priezvisko:

Ak ste firma
Firma:
IČO/DIČ:

Email: *
Telefón: *
Adresa: *

Hneď ako bude objednávka spracovaná, pošleme vám faktúru a po zaplatení celej sumy vám bude poslaný kalendár a môžete sa tešiť aj na najbližší Veterán SK.*

Alebo využite priamu objednávku cez stránku Veterán SK a do poznámky napíšte: VintageDistrict. Link na priamu objednávku TU.

PS: Len aby sa nezabudlo –

Objednávame nasledujúcich 12 mesačníkov. Cena predplatného je 39,60,- Eur s adresou zasielania Slovenská republika, 990,- Kč s adresou zasielania Česká republika. Ceny sú vrátane DPH a poštovného.
* platí do minutia Vomáčkovic kalendárov

A pre dokonalosť – tričká nájdete TU…

Inzercia